IV ŚWIĘTOKRZYSKI KONKURS WIEDZY O LOTNICTWIE

"IV ŚWIĘTOKRZYSKI KONKURS WIEDZY O LOTNICTWIE”

Aeroklub Kielecki pragnie zaprosić wszystkich uczniów z województwa świętokrzyskiego w wieku 14-19 lat do udziału w „IV świętokrzyskim konkursie wiedzy o lotnictwie”. Konkurs ma na celu rozwinięcie zainteresowań i poszerzenie wiedzy z zakresu lotnictwa młodzieży z naszego województwa.

Oprócz dobrej zabawy, konkurs da możliwość zbliżyć uczestników do podniebnej przygody, dzięki atrakcyjnym nagrodom jakimi są vouchery na szkolenie teoretyczne o wartości nawet 800zł!

Konkurs składa się z dwóch etapów. Pierwszego internetowego – na odpowiedzi czekamy do 31 stycznia 2018. Drugi dla 20 najlepszych osób  odbędzie się w siedzibie Aeroklubu Kieleckiego 3 lutego 2018

Zakończyliśmy 1 etap Konkursu.

LISTA ZAKWALIFIKOWANYCH DO 2 ETAPU.

REGULAMIN KONKURSU

"To już czwarta edycja naszego konkursu. Mamy nadzieję że uda się równie dobrze jak zeszłoroczna. Zaszczepianie lotniczej pasji wśród młodzieży jest dla nas szczególnie ważne w erze spędzania wolnego czasu przed komputerem i smartfonem. Być może wśród osób biorących udział w konkursie znajdziemy przyszłego Mistrza Świata" - komentuje dyrektor Aeroklubu, Jan Jawornik.