Wyłoniliśmy finalistów III ŚWIĘTOKRZYSKIEGO KONKURSU WIEDZY O LOTNICTWIE

Zakończyliśmy I etap naszego konkursu. Spośród wszystkich zgłoszeń wyłoniliśmy 20 osób które wykazały się największą wiedzą i mają szanse powalczyć w finale o główną nagrodę - szkolenie szybowcowe.

Wyłonieni FINALIŚCI

Drugi etap odbędzie się w siedzibie Aeroklubu Kieleckiego 4 marca o godzinie 14:00. Jego uczestnicy wezmą udział w wykładzie o tematyce lotniczej oraz będą mieli możliwość zwiedzenia Aeroklubu i zapoznania się z jego zapleczem.

Dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy na przyszłoroczną edycję.

Jednocześnie zachęcamy do zapisywania się na podstawowe szkolenie szybowcowe wszystkie chętne osoby, niezależnie od wyniku w konkursie, oraz wieku.

O zeszłej edycji można przeczytać tutaj.

III ŚWIĘTOKRZYSKI KONKURS WIEDZY O LOTNICTWIE

Wyłonieni FINALIŚCI

Drugi etap odbędzie się w siedzibie Aeroklubu Kieleckiego 4 marca o godzinie 14:00. Jego uczestnicy wezmą udział w wykładzie o tematyce lotniczej oraz będą mieli możliwość zwiedzenia Aeroklubu i zapoznania się z jego zapleczem.

Dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy na przyszłoroczną edycję.

O zeszłej edycji można przeczytać tutaj.