III ŚWIĘTOKRZYSKI KONKURS WIEDZY O LOTNICTWIE

Witaj na stronie III ŚWIĘTOKRZYSKIEGO KONKURSU WIEDZY O LOTNICTWIE

Aeroklub Kielecki pragnie zaprosić wszystkich uczniów szkół z województwa świętokrzyskiego w wieku 14 – 19 lat do udziału w otwartym konkursie wiedzy o lotnictwie. Konkurs będzie się składał z dwóch etapów. I Etap obędzie się przez Internet. II Etap odbędzie się w siedzibie Aeroklubu Kieleckiego w Masłowie. Dla zwycięzców przewidzieliśmy atrakcyjne nagrody w formie voucherów na teoretyczne szkolenie szybowcowe o łącznej wartości 5000 zł!

Aby przystąpić do konkursu należy wypełnić formularz z pytaniami konkursowymi dostępny pod linkiem https://goo.gl/forms/4RzVc6ejpmknxhSM2. Na zgłoszenia czekamy do 27 lutego.

20 najlepszych osób z pierwszego etapu zostanie zakwalifikowane do II etapu. Lista osób zakwalifikowanych zostanie opublikowana

Drugi etap odbędzie się w siedzibie Aeroklubu Kieleckiego 4 marca o godzinie 14:00. Jego uczestnicy wezmą udział w wykładzie o tematyce lotniczej oraz będą mieli możliwość zwiedzenia Aeroklubu i zapoznania się z jego zapleczem.

O zeszłej edycji można przeczytać tutaj.